مشهد » تعمیر تلویزیون در مشهد » نکات مهم در نگهداری و تعمیر تلویزیون

نکات مهم در نگهداری و تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون در مشهد , تعمیر تلویزیون در شهر مشهد

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که تلویزیون تان نیاز به تعمیر پیدا کرده باشد و در صورت نداشتن گارانتی به فکر مراجعه به تعمیرگاه های مجاز تلویزیون افتاده باشید. ما در این مطلب از یک مشهد برای شما در مورد تعمیرات تلویزیون و نکات مهم در نگهداری از تلویزیون صحبت کرده ایم.


نکات مهم برای تعمیر تلویزیون :

۱- تعمیر تلویزیون خود را به افراد متخصص دهید.

۲- حتما بعد از تعمیر تلویزیون خود از تکنسین و متخصص مربوطه گارانتی دریافت کنید.

۳- در برخی اوقات مشاهده شده است که افرادی که تخصصی در این کار ندارند اقدام به تعمیر تلویزیون کرده و نه تنها از پس تعمیر بر نیامده اند بلکه خطراتی را نیز به جان خریده اند. لذت هیچوقت خودتان اقدام به این کار نکنید و حتی درب تلویزیون خود را نیز باز نکنید.

از آنجا که تعمیر تلویزیون امری حساس است و باید در کمترین زمان ممکن صورت بگیرد آریابهکار با داشتن تیم حرفه ای در فع مشکل تلویزیون شما عزیزان تمام سعی و تلاش خود را به کار می گیرد تا در کمترین زمان با بهترین کیفیت و حداقل هزینه تعمیر تلویزیون شما دوستان گرامی انجام شود.

 


تعمیر تلویزیون در مشهد

نکات مهم در نگهداری و تعمیر تلویزیون

افزایش طول عمر تلویزیون

رعایت برخی نکات می‌تواند به افزایش طول عمر تلویزیون منجر شود که در این قسمت ما به برخی از این نکات اشاره می‌کنیم:

۱-محل قرارگیری تلویزیون اهمیت زیادی دارد و نقشی تعیین‌کننده در افزایش یا کاهش عمر مفید این دستگاه دارد. این محل باید دور از سرما یا گرما باشد.

همچنین از قرار دادن تلویزیون در محلی که ممکن است رفت و آمد در آن نقطه زیاد باشد پرهیز کنید، زیرا شرایط آب وهوایی مختلف باعث از بین رفتن سیستم‌های داخلی تلویزیون می‌شود.

۲-از آنجایی که این روزها بیشتر تلویزیون‌ها باریک یا حتی فوق باریک هستند باید مراقب ضربه خوردن‌های آن باشید. هر ضربه محکمی که به تصویر تلویزیون برخورد کند باعث از بین رفتن یک پیکسل یا سوختن یک لامپ آن می‌شود. از این تلویزیون‌ها باید با دقت نگهداری کرد.

۳- بیشتر آسیب‌های وارده هنگام تمیز یا گردگیری به تلویزیون وارد می‌شوند. به همین دلیل باید هنگام تمیز کردن تلویزیون نکاتی را رعایت کنیم. برای پاک کردن صفحه نمایش از دستمال‌های مخصوص که معمولا درون جعبه تلویزیون هستند استفاده کنید.

دقت داشته باشید که هیچ آب یا ماده شوینده ای را نباید به صفحه نمایش بزنید. همچنین برای تمیز کردن تلویزیون نباید از دستمال‌های زبر که به صفحه نمایش آسیب می‌رسانند استفاده شود.

۴- از کنترل تلویزیون به دقت محافظت کنید، زیرا این روزها بسیاری از کارهای این جعبه جادو با استفاده از کنترل انجام می‌شود. محل‌های قرار دادن کنترل که کنار صندلی‌ها وصل می‌شوند خریداری کنید تا هر کنترل جای مخصوصی داشته باشد. همچنین اجازه ندهید تا فرزندان کوچک دست به آن بزنند؛ چرا که کار کردن بی جهت با دکمه‌ها باعث خراب شدن آن می‌شود.

۵- قابی را که دور صفحه نمایش وجود دارد همیشه با استفاده از دستمال‌های میکروفایبر به همراه چند قطره آب تمیز کنید. شما همچنین می‌توانید از هوای فشرده یا سشوار برای خارج کردن گرد و خاک از میان درزها استفاده کنید.


تعمیر تلویزیون ال جی سامسونگ و سونی در مشهد

تعمیر یخچال در مشهد

تعمیر لباسشویی در مشهد

امتیاز 4.56 ( 9 رای )
برچسب ها :

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا المرتضی ♥

Copyright 1Mashhad.ir © 2017 - Allrights Reserved