مشهد » راهنمای سفر به مشهد » دانلود نقشه جامع مشهد برای گوشی های اندروید

دانلود نقشه جامع مشهد برای گوشی های اندروید

نقشه جامع مشهد,نقشه جامع مشهد برای گوشی

به طور معمول هر کسی در مسافرت به اطلاعاتی در مورد نقشه شهر مقصد در سفر نیاز دارد و این نیاز در سفر به کلان شهرها شدت بیشتری پیدا می کند تا بتوان آرامش در سفر را تجربه کرد. در سفر به مشهد به عنوان یکی از کلان شهرهای ایران هم زائران و مسافران می بایست  نقشه شهر مشهد را داشته باشند تا در زمان اقامت در این شهر با مشکل مواجه نشوند. ما در این مطلب از یک مشهد برای شما نرم افزار موبایلی نقشه مشهد را منتشر کرده ایم.

مسافران مشهد مقدس این نرم افزار را دانلود کنند

نقشه شهر مشهد؛ وضعیت آنلاین ترافیک، مسیریابی هوشمند با اتوبوس و متر تنها بخشی از امکانات این نرم افزار است.

به گزارش دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ نقشه‌ موبایل ترافیک و حمل و نقل مشهد با هدف راهنمایی شهروندان، زائران و گردشگران در مسیر سفر‌های درون شهری و اطلاع‌رسانی پیرامون وضعیت جاری ترافیک سطح شهر به سفارش سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد و توسط شرکت سازه‌های اطلاعاتی راژمان توسعه یافته است. داده‌هاي ترافيكي اين سرويس توسط مركز كنترل ترافيك مشهد تامين مي‌شود.قابلیت‌ های اصلی این نرم‌ افزار عبارتند از:

– نقشه‌ موبایل آفلاین شهر و لایه‌های مکانی کابردی
نقشه‌ شهر مشهد با جزییات مختلف به همراه لایه‌های اطلاعاتی مرتبط با موقعیت‌های مکانی مرتبط با حمل و نقل و ترافیک به صورت آفلاین در دسترس می‌باشد. در صورت بروز تغییر در موقعیت‌های مکانی و یا افزوده شده لایه‌های جدید پیغام مناسب به کاربر اعلام شده و در صورت تایید کاربر لایه‌ها بروزرسانی خواهند شد.


– وضعیت آنلاین ترافیک تقاطع‌ های شهر

اطلاعات ترافیک تقاطع‌ ها از سنسور های کنترل‌ های SCATS به‌صورت خودکار برداشت شده و پس از پیش‌پردازش در مرکز کنترل ترافیک بر روی نقشه منتشر می‌شود. آخرین وضعیت ترافیک تقاطع‌ها از اینترنت دریافت شده بر روی نقشه نمایش داده می‌شود. دوره‌ی زمانی بروزرسانی اطلاعات توسط کاربر قابل تنظیم می‌باشد.


– مسیریابی هوشمند با اتوبوس و مترو

کاربر با ورود به این بخش و کلیک بر روی نقشه مبدا و مقصد خود را تعیین می‌نماید و سیستم مسیر یا مسیرهای پیشنهادی را از طریق اینترنت از سرور مرکزی دریافت می‌کند. مسیر‌ها یک به یک بر روی نقشه ترسیم شده و توصیف مرحله به مرحله مسیر نیز در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.


– تصاویر دوربین‌های کنترل ترافیک

با این قابلیت، تصویری برداشت‌شده از دوربین‌های کنترل ترافیک در اختیار کاربران گذاشته شده است. با کلیک بر روی هر دوربین، آخرین تصویر ثبت شده از اینترنت دریافت شده به کاربر نمایش داده می‌شود.


نقشه جامع مشهد,نقشه جامع مشهد برای گوشی

– آخرین موجودی پارکینگ‌ های شهر مشهد در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت.
– قابلیت‌های جدید پیشنهاد مسیریابی هوشمند به بهره‌برداری خواهند رسید.
– جانمایی ایستگاه‌ ها و مسیرهای دوچرخه بر روی نقشه در دسترس خواهند بود.
– موقعیت های مکانی کاربردی بیشتری به سیستم افزوده خواهند شد. در مورد اخیر کاربران بدون نیاز به ارتقا نرم‌ افزار تغییرات لایه‌های مکانی را دریافت خواهند نمود.

برای دانلود نرم افزار نقشه جامع مشهد اینجا کلیک کنید


پارک آبی های مشهد

شهربازی های مشهد

آدرس بیمارستان های مشهد

مراکز خرید در مشهد

امتیاز 4.43 ( 14 رای )
برچسب ها :

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا المرتضی ♥

Copyright 1Mashhad.ir © 2017 - Allrights Reserved