مشهد » اخبار شهر مشهد » بازی سیاه جامگان در ورزشگاه امام رضا (ع)

بازی سیاه جامگان در ورزشگاه امام رضا (ع)

بازی سیاه جامگان در ورزشگاه امام رضا (ع) , بازی در ورزشگاه امام رضا (ع) , بازی سیاه جامگان

جدیدا تیم های باشگاهی در شهر مشهد دارای یک ورزشگاه فوق العاده مدرن و زیبا به اسم امام رضا (ع) شده اند که دارای امکانات زیادی می باشد که بازی تیم های سیاه جامگان و پدیده به احتمال زیاد در این ورزشگاه انجام خواهد شد.
به گزارش یک مشهد :حیدر خوش‌ نیت در خصوص برگزاری بازی در ورزشگاه امام رضا عنوان کرد: تمام تلاش ما این بود که بازی روز گذشته پدیده مقابل ذوب آهن را در ورزشگاه امام رضا برگزار کنیم ولی متاسفانه این اتفاق رخ نداد ولی قطعا از ظرفیت ورزشگاه امام رضا در بازی‌های آینده استفاده خواهیم کرد.

وی ادامه داد: تمام تلاش خود را خواهیم کرد که بازی دو تیم سیاه جامگان و نفت آبادان را در این ورزشگاه برگزار کنیم.

خوش نیت خاطر نشان کرد: باید به این موضوع اشاره کنم که با توجه به قانون نمی توانیم بازی‌های حساس را در این ورزشگاه برگزار کنیم و قطعا تصمیم‌گیرنده اصلی شورای تامین استان است که با توجه به حساسیت‌های بازی، نظم و امنیت را در اولویت قرار می دهند.

همچنین مشاهده کنید : ورزشگاه مدرن امام رضا

وی ادامه داد: شهر مشهد تاکنون به عنوان امن‌ترین شهر در برگزاری مسابقات لیگ برتر بوده‌است، با این حال در این هفته جلساتی را برگزار خواهیم‌کرد تا بتوانیم با همکاری تمام مجموعه‌ها این بازی را در ورزشگاه تازه تاسیس امام رضا برگزار کنیم.

وی تصریح کرد: برای برگزاری بازی در ورزشگاه امام رضا نیاز به همکاری تماشاچیان مردم مشهد داریم قطعا اگر از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند بهتر است، مثل همیشه امیدواریم این عزیزان همکاری خوبی را با مسئولین استانی داشته باشند تا بتوانیم بهترین استفاده را از این ورزشگاه داشته‌باشیم.

بالا رفتن احتمال برگزاری بازی سیاه جامگان در ورزشگاه امام رضا (ع)

امتیاز 4.82 ( 11 رای )
برچسب ها :

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا المرتضی ♥

Copyright 1Mashhad.ir © 2017 - Allrights Reserved