مشهد » سوئیت در مشهد » انواع سوئیت در مشهد

انواع سوئیت در مشهد

کرایه سوئیت در مشهد

یکی از مهمترین اصطلاحات در زمان سفر به مشهد، اجاره سوئیت است که هر جای این شهر زیارتی سیاحتی می توان مواردی را یافت که هر کدام هم بنا به فاصله با حرم امام رضا (ع) دارند دارای قیمتهای متفاوتی هم هستند. در این مطلب از یک مشهد برای شما در مورد فرق سوئیت با هتل آپارتمان بیشتر صحبت کرده ایم.


منظور از سوئیت چیست؟

سوئیت (به انگلیسی: Suite) یا سراچه به اتاقی گفته می‌شود که در قسمت جلویی محل پذیرایی و در قسمت پشت آن اتاق یا اتاق‌های خواب قرار گرفته است، در بعضی از هتل‌ها قسمت پذیرایی در پایین و چند پله بالاتر اتاق خواب و حمام قرار دارد (دوبلکس) البته می‌توان در سوئیت یک آشپزخانه کوچک دایر نمود. این اتاق‌ها باید دارای مبلمان شیک و راحت، فضای بزرگ، سیستم‌های صوتی و تصویری، یخچال و ملزومات اولیه آشپزخانه و پذیرایی باشند. در حقیقت در هتل ها سوئیت به واحدی گفته میشود که داری یک فضای خواب با یک یا چند تخت و یک فضای جدا برای نشیمن که در آن میز، صندلی یا کاناپه قرار گرفته است، همچنین فضایی جدا نیز برای سرویس بهداشتی و حمام در سوئیت وجود دارد.

 


کرایه سوئیت در مشهد

منظور از هتل آپارتمان چیست؟

هتل آپارتمان Apartment Hotel: هتل مکانى است براى اقامت تا در آن از مسافر پذیرایى شود. حال اگر امکان پذیرایى در هتل کاهش یابد ، هتل آپارتمان شکل می گیرد . در هتل آپارتمان ها وسایل آشپزى وجود دارد و نیازى به رستوران احساس نمى شود . اقامت در هتل آپارتمان بسیار شبیه به اجاره آپارتمان است با این تفاوت که قرارداد اجاره ای وجود ندارد و مسافر هر وقت بخواهد می تواند با هتل تسویه حساب نموده و آنجا را ترک نماید . بر خلاف هتل ها که دارای شرایط سختی هستند هتل آپارتمانها دارای انعطاف پذیری بالائی بوده و انواع بسیار متفاوتی دارند . معمولاً شبیه هتل ها ساخته می شوندو دارای تعداد زیادی آپارتمان می باشند . دوره اقامت در آنها بسیار متفاوت بوده و از چند روز تا چند ماه متغیر است .معمولاً قیمت آنها از هتل های هم ردیف پایین تر است مسافرینی که در آن اقامت می گزینند آنرا به مثابه خانه خود انگاشته که موقتاً از محل اصلی زندگی آنها به دور است . بنابراین هرآنچه که در خانه فراهم است ممکن است در هتل آپارتمان نیز فراهم باشد.


اجاره سوئیت در مشهد

نظافت منزل در مشهد

امتیاز 4.60 ( 10 رای )
برچسب ها :

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا المرتضی ♥

Copyright 1Mashhad.ir © 2017 - Allrights Reserved