مشهد » شرکت خدماتی نظافت منزل در مشهد

شرکت خدماتی نظافت منزل در مشهد

معرفی شرکت های خدماتی در مشهد شرکت نظافتی منزل و نظافت و تمیز کردن راه پله خانه و محل کار اتاق کار و شرکت خدماتی نظافت خانه خدمات در مناطق مختلف شهر مشهد شماره تماس شرکت خدماتی نظافت منزل مشهد تمیز کردن منزل و خانه توسط خانم در مشهد لیست شرکت های نظافت منزل در مشهد مقدس شماره تلفن دفتر شرکت خدمات نظافت منزل در مشهد

خدمات نظافت منزل مشهد

ساده ترین برنامه برای نظافت منزل

نظافت منزل در شهر مشهد , شماره شرکت های خدماتی در مشهد

یکی از مهمترین کارهایی که بیشتر خانم ها درگیر آن هستند، نظافت منزل است. ما در این مقاله از ۱ مشهد برای شما در مورد نظافت سریع منزل مطالبی را گردآوری و منتشر کرده ایم که امیدواریم مورد استفاده تان قرار گیرد.


راهی سریع برای نظافت منزل

سال ها پیش, در اتاق هتلی بودم که خانم پیشخدمتی آمد و محلول شوینده ای را روی تمام سطوح اسپری کرد و رفت, متوجه شدم روشی که تا به حال برای نظافت منزل داشتم کاملاً اشتباه بوده. همان طور که داشتم به این می اندیشیدم که حتماً او اینجا را فراموش کرده، او بازگشت و با یک دستمال نازک و خشک در کمتر از دو دقیقه همه جا را دستمال کشید و برق انداخت. صراحتاً تا به حال هرگز چنین شوینده ای ندیده بودم که بتواند به راحتی همه کارها را انجام دهد. بنابراین از او درمورد پاک کننده ای که استفاده کرده بود سؤال کردم.

پاک کننده های حرفه ای رموز فوق العاده ای برای انجام کارها دارند. ما برای آگاهی خود سه جنبه مثبت این شوینده ها جویا شده ایم.

ادامه مطلب

قالیشویی زمرد مشهد | مبل شویی در مشهد

قالیشویی و مبل شویی

در این مطلب میخوام یک قالیشویی و مبل شویی با کیفیت و خوب در شهر مشهد برای شما همشهریان محترم معرفی کنم. متجع بزرگ قالیشویی زمرد که سال هاست عضو اتحادیه بافندگان فرش ماشینی و دستباف مشهد هست خدمات شست شوی فرش و مبل را با کیفیت خوب انجام می دهد. این پیشنهاد از طرف سایت یک مشهد به شما می شود و با خیالت راحت از خدمات این مجموعه می توانید استفاده کنید. قالیشویی زمرد یک قالیشویی مجاز و با رعایت موازین اسلامی قالی و فرش های شما را شست شو و خشک می کند.

ادامه مطلب

روش های تمیز کردن محل کار و اتاق کار در خانه

تمیز کردن محل کار , تمیز کردن منزل در مشهد

همیشه توصیه شده برای بهبود راندمان کار و بهره وری بیشتر ، محل کار مناسبی را فراهم کنید. یک اتاق کار خوب معمولا باید از نظر سرمایشی و گرمایشی فضای مطلوبی داشته باشد. یکی دیگر از نکات مهم و ملزومات اتاق کار تمیزی و نظافت آن می باشد. نکات مهمی در رابطه با تمیز کردن محل کار چه در منزل و چه در بیرون منزل وجود دارد که در این مطلب از سایت یک مشهد بطور مختصر و مفید چند نکته را برای شما متذکر شده ایم که در ادامه می توانید مطالعه کنید.


ده نکته مهم برای تمیز کردن اتاق کار و محل کار

زود بهتر از دیر است:  لکه ها و چرک ها معمولاً بهتر و ساده تر تمیز می شوند وقتی شما در همان موقع و به سرعت اقدام به تمیز کردن آن می کنید. به طور مثال وقتی لکه سس قرمز روی پیراهن شما می ریزد با کمی آب و حداکثر صابون این لکه از روی پیراهن شما پاک می شود. اما اگر تا روز بعد صبر کنید و آنگاه بخواهید این لکه را پاک کنید با مشکل بیشتری مواجه خواهید بود. خلاصه اینکه لباس ها و همینطور فرش و موکت در مورد این اقلام توجه داشته باشید که انواع و اقسام لکه ها هنگامی که تازه اند راحت و ساده تر پاک می شوند تا زمانی که مدتی از ریختن آن گذشته است. البته این قضیه استثنا هم دارد. به طور مثال اگر گل روی فرش شما بریزد اگر شما بخواهید به سرعت آن را پاک کنید بسیار سخت تر است تا اینکه اجازه دهید خشک شود و سپس با یک جارو برقی آن را تمیز کنید.

از بالا به پایین بشویید: هنگامی که در حال تمیز کردن هستید با جاذبه نجنگید. قطعاً شکست خواهید خورد. معمولاً و یا بهتر است بگوییم در تمیز کردن هر چیزی، از بالا به پایین کار کردن معمولاً بهتر و بیشتر جواب می دهد تا بر عکس این کار. هنگامی که می خواهید کل منزلتان را تمیز کنید از بالاترین طبقه و ابتدا از اتاقها شروع کنید تا دوباره کاری نکرده باشید. هنگامی که می خواهید اتاقی را تمیز کنید، از سقف آغاز کنید و از بالای کمدها، سپس به سراغ دیوارها و درها و پنجره ها و در نهایت زمین را تمیز کنید. این باعث می شود تا شما مجدداً مجبور به جارو کردن زمین نشوید. برای تمیز کردن شیشه ها و آیینه ها هم از بالا به پایین این کار را انجام دهید. این ماجرا هم یک استثنا دارد و آن برای دیوارهای کثیف است. این دیوارها را اگر از بالا به پایین بشویید موجب می شود رگه هایی از چرک به سمت پایین سرازیر شود که تمیز کردن آنها دشوار تر خواهد شد.

ادامه مطلب

راه های تمیز کردن دستشویی و حمام خونه

تمیز کردن حمام , شرکت نظافتی در مشهد

به دلیل وجود رطوبت و آب در حمام ها و دستشویی ها همواره جنس مصالح آنها از کاشی و سرامیک می باشند. تمیز کردن و برق انداختن کاشی و سرامیک کار خیلی سختی نیست. یک مشهد در این مطلب به شما راه ها و روش هایی رو برای آسان تمیز کردن حمام و دستشویی منزل تان به شما پیشنهاد می کند در ادامه ببینید.


اولین كار برای تمیز کردن حمام و دستشویی

قبل از اینكه بخواهید با انواع و اقسام زمین شوی ها و تمیزكننده های مایع، شروع به شست وشوی زمین و دیوارها بكنید با جارو گرد وخاك و موهایی را كه روی زمین ریخته را جمع كنید. پیشنهاد ما این است كه در صورت موجود بودن جاروبرقی از آن یا جاروی دستی كوچك استفاده كنید. این كار باعث می شود تا گرد وخاك و موها پس از تمیزكردن مجدداً برنگردند. اگر داخل توالت و حمام تان فرش كوچك یا قالیچه ای دارید مطمئن شوید كه روی آن راكاملاً با جاروبرقی تمیز كرده اید. پرده حمام را قبل از هركاری جدا كنید و بشویید. البته اگر قابل شست وشو است. پس از این كار می توانید اگر مایل بودید قالیچه و فرش داخل حمام را بشویید. به این ترتیب شما می توانید، قبل از شستن قالیچه و فرش پرده حمام را مجدداً آویزان كنید.

ادامه مطلب

راه های تمیز کردن اتاق خواب منزل

تمیز کردن اتاق , اتاق تمیز کردن راه تمیز کردن اتاق خواب

تمیزی و آراستگی به انسان انرژی و طراوت می بخشد. خانه و محل زندگی که قرار است برای ما جایی برای آرامش و سکونت باشد تمیزی و مرتب بودن آن بسیار مهم است. اگر در مورد اینکه چگونه اتاق خواب مون رو تمیز کنیم سوالی در ذهن شما ایجاد شده حتما مقاله زیر را از سایت یک مشهد تا پایان مطالعه کنید.

ادامه مطلب

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا المرتضی ♥

Copyright 1Mashhad.ir © 2017 - Allrights Reserved