مشهد » مکان های دیدنی مشهد

مکان های دیدنی مشهد

تصاویر زیبا از حرم مطهر امام رضا (ع)

عکس حرم امام رضا (ع),عکس نوشته حرم امام رضا (ع)

شهر مشهد در ایران برای بسیاری از ما مقصد سفر است چرا که در این شهر حرم مطهر امام رضا (ع) قرار دارد که مردم ایران سالیان سال است که دل می سپارند به حرم این امام بزرگوار و راهی مشهد می شوند. ما در این مطلب از یک مشهد برای شما همراهان خوب عکس هایی از حرم امام رضا (ع) را گردآوری و منتشر کرده ایم. کسانی که به دنبال عکس حرم امام رضا (ع) برای پروفایل هستند می توانند در ادامه عکس مورد نظر خود را انتخاب کنند.

ادامه مطلب

خانه تاریخی ملک در مشهد + عکس و آدرس

خانه تاریخی ملک,قدمت خانه تاریخی ملک

در سفر به مشهد بازدید از عمارتهای قدیمی و به عبارتی تاریخی را از دست ندهید. یکی از این بناهای تاریخی که جزو مهمترین جاذبه های تاریخی شهر مشهد هم محسوب می شود، خانه تاریخی ملک است که ما در این مطلب از یک مشهد به طور مفصل در مورد آن برای شما مطالبی را گرداوری کرده ایم. در همین مطلب عکس های خانه تاریخی ملک را هم می توانید ببینید.

ادامه مطلب

عکس های باغ خونی مشهد + تاریخچه

آدرس باغ خونی مشهد,تاریخچه باغ خونی مشهد

علاقه مندان به بازدید از آثار تاریخی مشهد می توانند در زمان سفر به این شهر مذهبی از باغ خونی در مشهد دیدن کنند. این مکان دارای قدمت طولانی است و بسیار زیبا است و پیشنهاد می کنیم برای یک بار هم که شده از این بنای تاریخی دیدن کنید. ما در این مطلب از یک مشهد برای شما در مورد این مکان که یکی از جاذبه های تاریخی مشهد به شمار می رود مطالب و عکسهایی را گرداوری و منتشر کرده ایم.

ادامه مطلب

درباره باغ ملی مشهد + عکس و آدرس

بلیت بازدید از باغ ملی مشهد,باغ ملی در مشهد

اگر می خواهید در مورد مکان های دیدنی مشهد اطلاعاتی به دست آورید و می خواهید در زمان سفر به مشهد از بهترین جاهای دیدنی مشهد دیدن کنید، با ما در این مطلب از یک مشهد همراه باشید چرا که در مورد باغ ملی مشهد مطالبی را گردآوری و منتشر کرده ایم. در همین مطلب عکس های باغ ملی مشهد را هم می توانید مشاهده کنید.

ادامه مطلب

جاذبه های باغ وحش وکیل‌ آباد مشهد + عکس

تصاویر باغ وحش وکیل‌آباد,آدرس باغ وحش وکیل‌آباد

برای آن دسته از عزیزانی که به شهر مشهد سفر می کنند و می خواهند تا فرزندان شان از جاذبه های طبیعی و از جاهای دیدنی این شهر مذهبی هم دیدن کنند، در این مطلب از یک مشهد در مورد باغ وحش وکیل‌ آباد مشهد مطالبی را منتشر کرده ایم و در ضمن شما در این مطلب آدرس باغ وحش وکیل‌آباد و همینطور عکس های باغ وحش وکیل‌ آباد را هم می توانید مشاهده کنید.

ادامه مطلب

عکس های زیبا از باغ گیاه‌ شناسی مشهد

باغ گیاه‌ شناسی مشهد,آدرس باغ گیاه‌ شناسی مشهد

اگر اهل گل و گیاه هستید و به انها علاقه دارید ما به شما پیشنهاد می کنیم در زمان سفر به مشهد حتما از باغ گیاه‌ شناسی مشهد دیدن کنید. در این باغ زیبای گیاه شناسی بخش های مختلفی دارد که دیدن آنها خالی از لطف نیست و طراوت خاصی به روح و روان آدمی میدهد. در این مطلب از یک مشهد در مورد باغ گیاه‌ شناسی مشهد و قسمتهای مختلف آن مطالبی را برای شما منتشر کرده ایم.

ادامه مطلب

جاذبه های گردشگری پارک طبیعی هفت حوض + عکس

عکس های پارک طبیعی هفت حوض,پارک طبیعی هفت حوض مشهد

برای هر کسی سفر به مشهد دارای یک تیر و چند هدف بوده است چرا که در طی سفر زیارت امام رضا را به جا می آورند و پس از آن جاذبه های تاریخی شهر مشهد، جاذبه های گردشگری مشهد و… این شهر توریستی مذهبی را مورد بازدید قرار می دهند. یکی از بهترین جاها برای گردشگری در مشهد، پارک طبیعی هفت حوض مشهد است که در ادامه در مورد این محل دیدنی در مشهد در این مطلب از یک مشهد اطلاعات بیشتری را درج کرده ایم. ضمن اینکه عکس های پارک طبیعی هفت حوض را هم می توانید مشاهده کنید.

ادامه مطلب

جاذبه های گردشگری آرامگاه نادرشاه افشار در مشهد

عکسهای آرامگاه نادرشاه افشار,بازدید از آرامگاه نادرشاه افشار

بنا به اینکه در ایران وقایع تاریخی زیادی در دوره های مختلف تاریخی رخ داده است، ایران یکی از کشورهایی است که دارای جاذبه های گردشگری زیادی است و در داخل و خارج کشور دیدنی های تاریخی ایران مورد بازدید قرار می گیرند. از جمله این اماکن تاریخی ایران، آرامگاه نادرشاه افشار در مشهد است که جزو جاذبه های تاریخی مشهد است و در ادامه اطلاعت کامل و جامعی در این مورد می توانید به دست آورید.

ادامه مطلب

جاذبه های گردشگری سد کارده مشهد

عکس سد کارده

در سفر به مشهد یک سفر زیارتی است می توان جاذبه های تاریخی مشهد و همینطور جاذبه های طبیعی مشهد را مورد بازدید قرار داد و از دیدن آنها لذت برد. مثلا سد کارده یکی از جاذبه های طبیعی شهر مشهد به شمار می رود که ما در این مطلب از یک مشهد در مورد سد کارده مطالبی را گردآوری کرده ایم و همینطور عکس های سد کارده را هم گردآوری کرده ایم. امیدواریم شما هم در زمان اقامت در شهر مشهد از آن دیدن کنید.

ادامه مطلب

جاذبه های گردشگری غار مغان مشهد

زیبایی های غار مغان,جاذبه های غار مغان

برای هر منطقه ای از ایران جاذبه های زیادی وجود دارد که برخی از آنها جزو جاذبه های تاریخی محسوب می شود و برخی هم جزو جاذبه های تاریخی. در سفر به مشهد هم شما می توانید که از جاذبه های تاریخی مشهد دیدن کنید. از جمله این زیبایی ها می توان به غار مغان مشهد اشاره کرد که در این مطلب از یک مشهد هم عکس های غار مغان و جزییاتی درباره این غار را منتشر کرده ایم.

ادامه مطلب

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا المرتضی ♥

Copyright 1Mashhad.ir © 2017 - Allrights Reserved