مشهد » قالیشویی در مشهد » نکاتی خواندنی برای انتخاب قالیشویی

نکاتی خواندنی برای انتخاب قالیشویی

لیست شستشوی فرش در قالیشویی های مشهد,شستن فرش در شستشوی فرش در قالیشویی

در گذشته رسم بر آن بود که فرش ها را در پایان سال و به عنوان خانه تکانی سال نو مورد شستشو قرار می دادند و به طور معمول این کار را در منزل انجام می دادند. اما امروز شستشوی فرش در منزل به اصطلاح بر افتاده و در عوض کارخانه های قالیشویی این کار را در کمترین زمان ممکن به انجام می رسانند. در این مطلب از یک مشهد برای شما در مورد خدمات قالیشویی ها و نکاتی دیگر بحث کرده ایم.


دانستنی های شست‌ و‌ شوی فرش در قالیشویی ها

يك كارشناس نساجی با بيان اينكه شست‌ و شوی فرش‌ های قدیمی و فرش‌ هایی که توسط انگشتان هنرمندانه اساتیدی بزرگ بافته شده و در دل تاروپود آن‌ها، خاطره‌های بسیار وجود دارد بسيار حائز اهميت است گفت: کدام قالیشویی برای شستن فرش‌ ها و قالی‌هایمان مناسب و قابل اعتماد است و فرش‌ها و قالی‌های گران قیمت‌ مان را به کدام قالیشویی بسپاریم تا در عین تمیز شدن، خراب نشوند. اينها مهمترين سوالاتی است كه زماني كه تصميم به شستن قالی های خاطرانگيزمان ميكنيم بايد جوابی در خور براي آن پيدا كنيم.


یکی از مدیران شرکت های موفق قالیشویی با بيان اينكه بايد از شركت هاي رسمي قاليشويي عضو اتحاديه صنف قالیشویان براي شستن قالي ها یکی را انتخاب كنيم افزود: به شما توصیه می‌کنیم وقتی به آگهی‌های چاپ شده قالیشویان در نیازمندی‌های روزنامه‌ها نگاه می‌کنید و یا با مشورت با دوستان و آشنایان خود، یکی از قالیشویی‌های شهر خود را انتخاب می‌ کنید.


مدير این شرکت تصريح كرد: چنانچه نام قالیشویی انتخابی توسط شما، در بین لیست اسامی قالیشویان مورد تایید و مجاز آن اتحادیه وجود داشت، می توان گفت ۵۰ درصد کار انجام شده است و باقی موارد به دقت انتخاب شما بستگی دارد. اما چنانچه نام آن قالیشویی را در فهرست اسامی اتحادیه ندیدید! آن قالیشویی را برای شست و شوی فرش های خود انتخاب نكرده و دوباره به جست و جو بپردازید تا گزینه ی مناسبی را بیابید.


وي با طرح اين سوال كه دلیل حساسیت بالای ما در انتخاب قالیشویی چیست؟ گفت: پاسخ این است که اگر فرش های ما نفیس و گران قیمت باشند! بایستی بدانیم که فرش های خود را به چه کسی می سپاریم و از عاقبت کار خود، نگران و دلواپس نباشیم.


وی با تاكيد بر اينكه صورتحساب فرش های خود را به دقت مطالعه کنید افزود: براساس یک سنت و رسم قدیمی در میان ما ایرانی ها، فرش دستباف جزو سرمایه های اصلی زندگی محسوب می شود؛ پس توصیه می شود قبل از تحویل دادن سرمایه های خود به دست قالیشویی مجاز انتخاب شده توسط شما، قرارداد یا فاکتور ارایه شده را به دقت مطالعه کرده و از سوال کردن درباره آن، اصلا خجالت نکشید.


لیست شستشوی فرش در قالیشویی های مشهد,شستن فرش در شستشوی فرش در قالیشویی

خدمات قابل ارائه در قالیشویی ها

رنگبرداری و لکه برداری

شستشو رو فرشی

رفع پوسیدگی فرش

رفع سوختگی فرش

ریشه بافی فرش

شستشو موکت

شستشو فرش

شستشو پتو

رفوگری قالی

مبل شویی


شماره تلفن قالیشویی مجاز در مشهد

امتیاز 4.05 ( 19 رای )
برچسب ها :

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا المرتضی ♥

Copyright 1Mashhad.ir © 2017 - Allrights Reserved