مشهد » آتلیه عروس در مشهد » آتلیه عروس و راهنمای انتخاب آن

آتلیه عروس و راهنمای انتخاب آن

بهترین آتلیه عروس در مشهد , آتلیه عروس و داماد مشهد

همه ما با اصطلاح آتلیه عروس آشنا هستیم، امروز رفتن به آتلیه برای عکس گرفتن پیش از جشن عروسی به یک رسم و یک کار اساسی برای عروس و داماد تبدیل شده است به طوری که برخی از زوجین قید مراسم عروسی را می زنند و فقط به عکس های آتلیه ای اکتفا می کنند.


چگونه یک آتلیه عروس خوب انتخاب کنیم؟

سطح تجربه تيم عکاسي و فيلمبرداري را محک بزنيد

مهم ترين شاخصه آتليه عروس، تجربه آنهاست. عروسي شما يک بار اتفاق مي افتد، بنابراين جايي براي تمرين عکاسي و آزمون و خطا نيست! جشن شما پر از لحظه هايي است که فقط يک بار اتفاق مي افتند. عکاس و فيلمبردار شما بايد کوله باري از تجربه داشته باشد تا لحظات ناب را شکار کند و همه اتفاقات زيبا و ناب را ثبت کند. تيم عکاسي و فيلمبرداري بايد سرشار از ايده هاي نو براي عکاسي و فيلمبرداري باشد و شما را در موقعيت هاي مختلف قرار داده و لحظات زيبا را ثبت کند.

سن و سال، تاريخ صدور مجوز آتلیه، معرفي دوستان و آشنايان قبلي که از خدمات آنها استفاده کرده اند، ديدن نمونه کارها و… همگي مي توانند به شما کمک کنند تا سطح تجربه موسسه عکاسي و فيلمبرداري مجالس را محک بزنيد.


کميت و کيفيت عکس هاي عروسي

فراموش نکنيد که تعداد کمي عکس با کيفيت بهتر از هزاران عکس بي معني و بدون کيفيت است . هيچ ارزاني بي حکمت نيست و هيچ گراني اي نيز دليل مرغوب بودن نيست. پس براي انتخاب عکاس آتليه عروس با معيارهاي اساسي و درست اقدام کنيد.

روش هاي صرفه جويي در هزينه هاي عکاسي عروسی

نرخ عکاسان حرفه اي عروسي معمولا گران است و براي عکاسي در طول مراسم عروسی تان که ديگر نيازي به نورپردازي و فيگورهاي عکاس تان پيدا نمي کنيد مي توانيد ازيک عکاس معمولي تر بهره ببريد . بدين ترتيب که بعد از عکاسي باغ ، آتليه و عکس هاي سفره عقد که با يک عکاس حرفه اي انجام مي دهيد ، مي توانيد ادامه ي مراسم تان را که مي خواهيد با خاله ، عمه و … عکس هاي يادگاري بگيريد ، با عکاس يا اشخاص ديگري پيش ببريد.

عکاسي هاي حرفه اي عروسي معمولا براي فرستادن عکاس شان به مراسم تان پولي دريافت نمي کنند . اما براي چاپ آن ها شما مجبوريد به آن ها پول بپردازيد در حالي که اگر اين کار را يکي از آشنايان تان انجام دهد ديگر متحمل هزينه نمي شويد . البته اگر بخواهيد محکم کاري کنيد مي توانيد هم از عکاس آتليه تان بخواهيد که به مراسم تان بيايد و هم از دوست تان بخواهيد تا از شما عکاسي کند در اين صورت هزينه تان نيز نصف مي شود.

انتخاب آتلیه عکاسی عروس و داماد


آتلیه عکاسی عروس در مشهد

به محل دفتر آتلیه دقت کنيد

بله، درست فهميديد. منظور دقيقا محل دفتر آتلیه عکاسي و فيلمبرداري است. اعتبار آتلیه را مي توانيد از محل دفتر آتلیه دريابيد. تفاوت زيادي است بين يک آتلیه که در طبقه دهم يک برج تجاري نوساز، دفتري کوچک و خلوت دارد، با آتلیه ای اي که دفتري قديمي در يک محله معتبر دارد و مشخص است که سال هاست در همين مکان به کسب و کار مشغول است. تازه کار ها و بي تجربه ها معمولا سراغ دفترهاي آپارتماني در طبقات بالايي برج ها و مجتمع هاي تجاري مي روند، چرا که هنوز بودجه لازم براي تاسيس يک دفتر را ندارند. در حالي که قديمي تر ها و با تجربه ها در دفتر قديمي خود، سال هاست که با کسب و کار مشغول هستند و مشتريان زيادي به محل آنها رفت و آمد مي کنند. اين شاخص مهمي در انتخاب تيم عکاسی و فیلمبرداری مجالس عروسی شماست.


منظور از آتلیه چیست؟

بسیاری از مردم این سوال را از ما می پرسند که آتلیه چیست ؟ بنابر توضیحی کلی که عرف است ٬ آتلیه را متد یا روشی برای آموزش مدل سازی هنر می دانند که قبل از تاسیس آموزشگاه ها و مدارس خصوصی هنر در قرون ۱۵ تا ۱۹ رواج داشت . این کلمه از زبان فرانسوی گرفته شده و به معنای استودیوی هنرمند است . متد های آتلیه آموزش های شخصی را شامل می شود که در آن یک هنرمند ( که معمولا استاد کار حرفه ای نقاشی بود‌) با گروه کوچکی از هنرجویان کار می کرد و آنها را مرحله به مرحله تعلیم می داد. امروزه نیز آتلیه های بسیاری سرتاسر دنیا وجود دارند و حتی آتلیه های خانگی هم به آن اضافه شده اند.


آتلیه عروس و داماد در مشهد

قیمت باغ تالار در مشهد

سالن زیبایی عروس در مشهد

بهترین مزون لباس عروس مشهد

بهترین تالار عروسی در مشهد

امتیاز 4.82 ( 11 رای )
برچسب ها :

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا المرتضی ♥

Copyright 1Mashhad.ir © 2017 - Allrights Reserved